A III. Fehérvár AV19 Fan Feszt programja
Harmadik alkalommal indul közösen a szezon szurkoló és játékos számára, az egész napos, ingyenes rendezvény idén is mindenkinek számos programot kínál.

Részletek

Öt Fehérvár AV19 játékos az U20-as válogatottban
2015.08.26. 10:33
Rich Chernomaz szövetségi kapitány kihirdette a Lengyelország elleni felkészülési mérkőzések keretét.

2015.08.24. 17:49
 A Fehérvár AV19 mellett az HDD Telemach Olimpija, a Moser Medical Graz 99ers és a HK 36 HANT Skalica csapatai vesznek részt a 7. Ifj. Ocskay Gábor Emléktornán.
Részletek
Mitch Holmberg érkezik
2015.08.24. 11:08
A kanadai szélső MOL Liga csapatunkat erősíti az elkövetkező szezonban.
Részletek
Straubing Tigers - Fehérvár AV19 4-0
2015.08.23. 18:58
A felkészülés újabb állomásán a DEL-ben szereplő Straubing Tigers csapata következett. A mérkőzésen a hazaiak 4-0 arányban diadalmaskodtak.
Részletek
Kocsis Fecó: "Jó úton haladunk"
2015.08.23. 09:53
MOL Liga csapatunk támadója is értékelte a Debrecen elleni 4-1-es sikert hozó mérkőzést.
Részletek
Kettőből kettő
MOL Ligás csapatunk mindkét felkészülési mérkőzését megnyerte a hétvégén. Nem csoda, hogy vezetőedzőnk, Tyler Dietrich elégedett volt a látottakkal.

Részletek

"Csak jókor voltam jó helyen"
Chris Francis, csapatunk próbajátékon lévő támadója két góllal vette ki részét a Landshut 7-1-es legyőzéséből. A végső sípszó után készségesen mesélt a mérkőzésről.

Részletek

EVL Landshut - Fehérvár AV19 1-7
A felkészülés újabb állomásán Rob Pallin csapata magabiztos győzelmet aratott a német harmadosztályban szereplő ellenfelével szemben.