Olaszországi túra vár csapatunkra
Mozgalmas két nap vár a Fehérvár AV 19 együttesére, hiszen Rob Pallin tanítványai pénteken és szombaton is tétmérkőzésen lépnek jégre. Előbb 19.45-től a címvédő Bolzano, majd szombaton 17.30-tól az Innsbruck vendégeként.

Részletek

Szirányi Bence válaszol
2014.10.29. 16:18
Új rovatunkban a Fehérvár AV19 játékosairól tudhatnak meg még többet szurkolóink. Első áldozatunk Szirányi Bence.
Részletek

Előre >

Kedves Szurkolóink!

November 2-án (vasárnap) 17-20 óráig ismét közönségkori az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban!

Hamarosan ismét szurkolói busz!

Akciós áron kaphatóak a Fehérvár AV19 emlék- és ajándéktárgyai a Madonna Studio webshopjában!

|RÉSZLETEK|

Hetényi Zoltán továbbra sem egészséges
2014.10.28. 10:57
Négy sérültünk közül hárman visszatérhetnek a csapatba a válogatott szünet után. Hetényi Zoltán ismét kórházi kezelést kap.
Részletek
Heti menü: Idegenben EBEL-csapatunk, zárul a kölyök alapszakasz
2014.10.28. 08:12
Mozgalmas hét előtt állunk, hiszen a hétfő kivételével valamennyi napra jut fontos bajnoki összecsapás. A meccsdömpingben nem könnyű kiigazodni, lássuk tehát pontosan csapataink heti menetrendjét.
Részletek
Josh Robinson: "Sikerült beilleszkednem"
2014.10.27. 17:49
Utolsó hat mérkőzéséből ötöt megnyert a Fehérvár AV19. A sikerszériában elévülhetetlen érdemei vannak az amerikai hálóőrnek.
Részletek
Az EBEL legutóbbi fordulójában történt
2014.10.27. 12:39
Grazban és Bécsben alaposan megszenvedtek egymással a csapatok vasárnap, viszont a Salzburg, a Ljubljana és a Villach gólparádét rendezett.
Részletek
Fehérvár AV19 - EC KAC összefoglaló
A vasárnapi 3-1-es győzelmünk góljai és legfontosabb jelenetei videón.

Részletek

Rob Pallin: "Ennek a csapatnak hatalmas szíve van"
A 3-1-es győzelmünkkel végződött Klagenfurt elleni mérkőzés után mindkét vezetőedző értékelte a látottakat.

Részletek

Megvan a harmadik!
Zsinórban harmadszor (utolsó hat meccséből ötször) győzött a Fehérvár AV19, miután Banham duplájával és Sikorcin góljával a rekordbajnok Klagenfurtot is legyőzte Rob Pallin csapata.

Részletek

A Klagenfurt ellen is a győzelem a cél
Izgalmas mérkőzésekben a mai fordulóban sem lesz hiány, minket persze elspősorban a Volán-Klagenfurt összecsapás érdekel a leginkább, amelyen a mieink a két pont megszerzéséért szállnak harcba.